sobota, 8 czerwca 2013

Książka, która mnie totalnie zaskoczyła, wciągnęła, zaimponowała mi swoją niebanalnością, a jej zakończenie było tak niesamowicie poruszające, że do chwili obecnej gdy o tym sobie przypominam czuję dziwne uczucie, bardzo charakterystyczne i dotąd mi nieznane. Tak, to coś więcej niż poruszająca książka
"Tajemnicza wiadomość na Facebooku stała się początkiem koszmaru"
Wszystko zaczyna się od Facebooka, wiadomość burzy dawny ład i porządek w życiu Marion, która decyduje się na bardzo odważny krok. Część akcji ma miejsce w Paryżu,a ta druga niech będzie dla was zagadką.
Te 350 stron uświadamia bardzo wiele, jest na nich wiele zdań, które zmuszają człowieka do autoanalizy. Czytanie tej książki to cudowna przygoda, którą powinien przeżyć każdy kto lubi niebanalność.

"Marion Marsh, 35-letnia dziennikarka z Paryża, przed piętnastu laty przeżyła dramat. Jako studentka medycyny zakochała się w starszym od niej chirurgu, z którym spędziła cudowne chwile. Ale Nathan zaginął w tajemniczych okolicznościach.
Dziś Marion jest osobą samotną, poza pracą spotyka się tylko z ojcem oraz przyjaciółką, Korą, a i to nieczęsto. Pewnego dnia na Facebooku znajduje dziwną wiadomość - ktoś pyta, czy chce zostać jego przyjacielem. Wkrótce tajemniczy korespondent porywa jej kota, potem doprowadza do niegroźnego wypadku auta, którym kobieta jedzie z Korą, a w końcu wysyła jej zdjęcia uwięzionego mężczyzny, niejakiego Foga, w którym Marion rozpoznaje Nathana.."

1 komentarz:

  1. nie czytałam tej książki, ale coś mi się wydaje że w najbliższym czasie ja przeczytam :)

    fajny blog.
    Obserwujemy?

    OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Followers

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate